Parafialna wycieczka na Jarmark w Cottbus i do fabryki czekolady

Parafialna wycieczka na Jarmark w Cottbus i do fabryki czekolady

2 grudnia organizowany jest wyjazd na jarmark świąteczny połączony z zwiedzaniem Cottbus, zapisy w zakrystii do 12 listopada, koszt 130 zł od osoby.

Program:
Wyjazd z ok. godzinie 5-6:00. Przejazd do Manufaktury Czekolady ”Felisitas” w miejscowości Hornow, w której wykonywane są ręcznie wyroby czekoladowe w bogatym asortymencie.
Na uczestników czeka filiżanka gorącej czekolady, dekorowanie własnych tabliczek czekolady oraz film w języku polskim opowiadający historię manufaktury.
Następnie przejazd do Cottbus -spacer po centrum miasteczka z obejrzeniem głównych zabytków (ok. 1,5h) oraz czas wolny na jarmarku świątecznym (ok. 2-3h) . Podczas jarmarku będzie można poczuć zapach i smak prażonych migdałów, pączków serowych, niemieckich bratwurstów oraz grzańca. Stoiska na Starym Rynku oraz dwa znajdujące się obok centra handlowe: Spreegalerie i Blechen, zaproszą do robienia prezentów dla najbliższych.
Nie zabraknie również karuzeli oraz dużego koła młyńskiego, z którego widoczna będzie piękna, świąteczna panorama miasta.
Powrót ok. 22-23:00.

CENA: Cena – 130 zł/os.
Cena zawiera:
– autokar z klimatyzacją
– opłaty drogowe i parkingowe
– opieka pilota-przewodnika z językiem niemieckim
– ubezpieczenie zagraniczne S.U.KL 15000EUR

Cena nie zawiera:
– biletu wstępu do Fabryki Czekolady: ok. 5,5 EUR/osoba dorosła, uczniowie-ok. 4,5 EUR.

2.12.2017 - Wycieczka do Cottbus

Zdjęcie 1 z 99