Ogłoszenia duszpasterskie

14 lipca – XIV Niedziela zwykła 

  1. W czwartek zapraszamy na Mszę św. w intencji małżeństw oczekujących potomstwa i w intencji matek w stanie błogosławionym oraz rodzin. Zostanie ona odprawiona o godz. 18.00. Szczegóły na stronie internetowej oraz na kartkach, które zabrać z stojaka umieszczonego pod chórem kościoła. Intencje w których będzie odprawiona ta Msza św. można wrzucić do skrzynki umieszczonej na wspomnianym stojaku.
  2. Z racji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców, w przyszłą niedzielę, po każdej Mszy św. będziemy święcić pojazdy.
  3. Zespół Charytatywny zaprasza dzieci na wakacyjne spotkanie w ogrodzie klasztornym, które odbędzie się w środę, 17 lipca o godzinie 10.00. Główne atrakcje to: dmuchany pałac, przejażdżki bryczką, klown, kącik fryzjerski, słodkie “co nieco” i inne niespodzianki.
  4. Zbiórka ministrantów odbędzie się w sobotę 20.07 godz. 12.00
  5. Wyjazd dzieci na wycieczkę do Poznania odbędzie się w poniedziałek 22.07. Zbiórka przed kościołem o godz. 7.00
  6. Ponieważ zbliża się Uroczystość Odpustowa w naszej Parafii, pragniemy poinformować, iż zewnętrzne jej obchody odbędą się w niedzielę, 28 lipca.
  7. Do pomocy w sprzątaniu naszego kościoła w sobotę na godz. 9.00 zapraszamy Parafian z Kobylina Alei Powstańców Wlkp.-prawa i lewa strona od 15 do 26.
  8. Niepubliczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej Avicenna zaprasza na badania kardiologiczne, które odbędą się 29 lipca. Więcej informacji znajduje się na plakacie w kruchcie kościoła.
  9. Polecamy prasę katolicką oraz Informator.

Serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę, za Waszą obecność. Dziękujemy za okazywaną życzliwość, pomoc, za złożone ofiary. Bardzo dziękujemy artystom, organizatorom, sponsorom oraz uczestnikom III Kobylińskiego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej.

 Wszystkim życzymy miłej niedzieli i spokojnego tygodnia, a wyjeżdżającym na wakacje – owocnego wypoczynku.

 Niech Bóg Wam błogosławi, a Matka Boża przy Żłóbku otacza swoją opieką.