Ogłoszenia duszpasterskie

19 stycznia –  II Niedziela ZWYKŁA

 1. W dzisiejszą niedzielę kolekta (taca) jest przeznaczona na cele remontowe naszego klasztoru i kościoła. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”. O 14.00 wystąpią z koncertem okoliczne chóry.
 2. Gościmy dzisiaj o. Kanizego ze Smoleńska. Przed kościołem zbiórka ofiar na potrzeby posługi w
 3. spotkania grup parafialnych:
 • Wspólnota Żywego Różańca – dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.00;
 • Franciszkański Zakon Świeckich – dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.00;
 • Parafialna Rada Duszpasterska – we wtorek o godz. 20.00.
 1. W dniach od 31 stycznia do 2 lutego odbędą się weekendowe rekolekcje ze Słowem Bożym „Lectio divina”. Koszt pobytu 100 zł. Zapisy w zakrystii.
 2. W przyszłą niedzielę Gminny Ośrodek Kultury oraz nasze Sanktuarium zaprasza na „Góralskie kolędowanie”. Wystąpi kapela „Hora”. Rozpoczęcie o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy.
 3. W przychodni przy ul. Grunwaldzkiej 30.01 odbędzie się badanie kardiologiczne. Koszt 60 zł. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja w przychodni.
 4. Do sprzątania kościoła w sobotę o godz. 9.00 zapraszamy parafian z Kobylina ulStrzelecka  – prawa i lewa od 31 do 53.
 5. Polecamy prasę katolicką m.in. Gościa Niedzielnego, Opiekuna, Informator Franciszkański.

 

Za wspólną modlitwę, za Waszą obecność, życzliwość i złożone ofiary oraz wszelką pomoc składamy serdeczne podziękowania „Bóg zapłać”.  Drogim Babciom i Dziadkom  z okazji zbliżającego się ich święta, życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej i świętych Joachima i Anny oraz dużo zdrowia i sił. Życzymy wszystkim wielu łask Bożych.