^Do góry
Get Adobe Flash player

Ogłoszenia duszpasterskie

15 lipca – XV Niedziela Zwykła 

  1. Zapraszamy na nieszpory niedzielne, które zostaną odprawione o godz. 15.00.
  2. Z racji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców, w przyszłą niedzielę, po każdej Mszy św. będziemy święcić pojazdy.
  3. Pragniemy poinformować, iż najbliższa Msza św. w intencji małżeństw oczekujących potomstwa i w intencji matek w stanie błogosławionym zostanie odprawiona w ramach Uroczystości Odpustowych – 2 sierpnia, o godz. 18.00. Szczególne intencje będzie można podać bezpośrednio przed tą Mszą św. lub przesyłając na adres mailowy.
  4. Ponieważ zbliża się Uroczystość Odpustowa w naszej Parafii, pragniemy poinformować, iż zewnętrzne jej obchody odbędą się w niedzielę, 29 lipca. Festyn Parafialny odbędzie się w tym roku na początku września i będzie on włączony w obchody dziesiątej rocznicy powstania naszej Parafii.
  5. 26 lipca organizowany jest wyjazd na Górę św. Anny, na odbywające się w tym dniu Uroczystości Odpustowe. Zapisy do przyszłej niedzieli w zakrystii. Koszt wyjazdu - 65 zł.
  6. Do pomocy w sprzątaniu naszego kościoła w środę na godz. 9.00 zapraszamy Parafian z Górki prawa strona od 8 do 16, 7 i Biała Róża. Ponieważ będzie to generalne sprzątanie kościoła i obejścia przed odpustem zapraszamy także wszystkich chętnych.
  7. Polecamy prasę katolicką oraz Informator.

 

Serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę, za Waszą obecność. Dziękujemy za okazywaną życzliwość, pomoc, za złożone ofiary, szczególnie na cele remontowe. Wszystkim życzymy miłej niedzieli i spokojnego tygodnia, a wyjeżdżającym na wakacje – owocnego wypoczynku.

 Niech Bóg Wam błogosławi, a Matka Boża przy Żłóbku otacza swoją opieką