^Do góry
Get Adobe Flash player
Filtr
 • PWZ FRA VI - Święty Józef - nauczyciel wiary

  Od 2 do 4 maja przy naszym klasztorze odbędzie się VI Franciszkańskie Spotkanie Młodych -  PWZ FRA (Pogłębianie wiary ze Św. Franciszkiem). Celem spotkania jest pogłębienie i poznanie duchowości franciszkańskiej. Franciszkański sposób życia jest wciąż aktualny. Chcemy pokazać młodym ludziom jak pięknie, za przykładem świętego Franciszka, żyć z Jezusem. Jednym ze sposobów realizacji zamierzonego celu jest dzielenie się młodzieży swoją wiarą. Pragniemy przede wszystkim prosić o modlitwę w intencji PWZ FRA, również zapraszamy wszystkich chętnych do włączenia się w to spotkanie (szczególnie naszą młodzież)

  PLAN PWZ FRA

  (punkty spotkania, na które wszystkich zapraszamy)

  DZIEŃ I ( środa )

  2.05.2018

  1530 – Rozpoczęcie- Eucharystia (w

  ...
 • Ferie w parafii

  Aż nie chce się wierzyć, że to już koniec ferii. W tym czasie miało miejsce wiele ciekawych wydarzeń.

 • Światowy Dzień Chorego

  W minioną niedzielę 11 lutego, wraz z całym Kościołem powszechnym przeżywaliśmy XXVI Dzień Chorego. Został on ustanowiony przez św. Jana Pawła II w dniu, kiedy wspominamy Najświętszą Maryję Pannę z Lourdes.

 • Kobylińskie Rekolekcje Adwentowe

  w kościele pw. Św. Stanisława

  2 – 6 grudnia 2017 r. 

   

  2 XII, sobota

  17.15 – Adoracja Najświętszego Sakramentu (17.30 – różaniec)

  18.00 – Msza św. z nauką rekolekcyjną

   

  3 XII – II Niedziela Adwentu

   8.30 – Wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec

   9.00 – Msza

  ...
 • Parafialny Quiz o św. Janie Pawle II

  21 października, z okazji wspomnienia św. Jana Pawła II (22 października) odbędzie się Parafialny Wielki Quiz o Św. Janie Pawle II. Celem tego wydarzenia jest poznanie postaci św. Jana Pawła II. Do uczestnictwa w Qizie mogą zapisywać się drużyny trzy osobowe (dwie dorosłe i jedna niepełnoletnia). Zapisy do 10 października w zakrystii. Nagroda główna: dwu-dniowa wycieczka do Wadowic i Kalwarii Zebrzydowskiej. 

       REGULAMIN

 • Noc św. Klary

  W czwartek 10 sierpnia o godz. 17.00 w ogrodzie klasztornym rozpoczęło się  nocne spotkanie ze św. Klarą w Franciszkańskiej Wiosce. Uczestnicy spotkania podzieleni zostali na dwie drużyny. Jedna grupa rywalizowała pod herbem miasta Asyż, druga reprezentowała Perugie. Obie drużyny z opiekunami wyruszyły w różne zakątki Kobylina na podchody, które miały zintegrować grupę i przygotować do dalszej części spotkania.